NÁŠ DEVELOPMENT

REZIDENCE HUSINEC

Za 29 let řízení procesů investiční výstavby jsme naše znalosti vypilovali k dokonalosti. Proto jsme se v roce 2021 rozhodli realizovat náš vlastní developerský projekt. Brzy vám představíme rezidenční komplex Husinec. 

SLUŽBY

Za 29 let činnosti jsme se stali experty v oblasti investiční výstavby. Náš sehraný tým vás provede jakoukoliv částí celého procesu.
O našich službách →

O NÁS

H2O Group, a.s je holdingová společnost, která spravuje společnosti fungující v oblastí Investiční výstavby a poradenství. Již 29 let realizuje stavební projekty, které budou sloužit i příštím generacím. Vlastní development, ale také služby pro investory Realizujeme vlastní developerské projekty. Zaměřujeme se na bytovou a rekreační výstavbu. Naše schopnosti si ale také můžete najmout pro své projekty. Specializujeme se na investiční výstavbu a pro naše investory připravujeme a řídíme stavební projekty od začátku do konce. Uskutečňujeme smělé vize a plány našich investorů. Staráme se o kompletní realizaci projektu od sestavení týmu, řízení designu, a řízení financí až po výběr těch správných dodavatelů a řízení samotné stavby. Z každého nápadu vytěžíme maximum. Stavíme promyšleně, ale s otevřeným srdcem, a proto nám před očima rostou ty nejambicióznější plány. Budujeme lepší svět pro každého z nás.

Build simply.

START KARIÉRY? ZAČNĚTE U NÁS

Budujeme odvážný a profesionální tým - buďte jeho součástí.

Poslat CV →