Vila 7D

Obytná plocha
500 m2

Pozemek
1350 m2

Dispozice
7 + kk

Ložnice
4

Koupelny
2

Atrium
25 m2

Terasy
40 m2

Pracovna
2

Parkovací stání
ANO

Venkovní stání
ANO

Zažijte na vlastní kůži moderní bydlení v rodinné vile se zahradou a bazénem. Za návrhem luxusní vily s vysokým standardem provedení, velkorysou obytnou plochou a rozlehlou zahradou s výhledem stojí renomované studio ADR. Strategické umístění domu s dostatečnou vzdáleností od sousedních parcel v zahradě s plochou 1 032 m2 zajišťuje dostatek soukromí. Orientace většiny prosklených ploch je směrem do zahrady a zamezuje tak nežádoucím pohledům z příjezdové cesty. Moderní novostavba disponuje plochou 404 m2, která je rozdělena do dvou pater. Pro zajištění naprostého komfortu obyvatel je strategicky rozdělena na společenskou a privátní zónu.

Místo, ve kterém najdete svůj domov

Rekonstrukce vodní věže v Kladně
www.villashusinec.cz
Revitalizace bývalých mrazíren v Lanškrouně
www.mrazirny.cz
Development číslo 3 - na ukázku
www.ukazka3.cz
Development číslo 4 - na ukázku
www.ukazka4.cz

Další informace o nemovitosti

Dubové podlahy

Podlahové vytápění

Venkovní bazén

Finská sauna

Betonové stropy

Nádherné výhledy

Technická místnost

Zahradní domek

Venkovní bazén

Garáž pro 3 auta

Dům disponuje celkem čtyřmi parkovacími místy, z toho jsou dvě uvnitř a dvě venku. Garáž v prvním nadzemním podlaží nabízí dostatek místa pro větší auta a vybudování praktických úložných prostor, mimo hlavního vchodu také slouží ke vstupu do domu. Prostorné zádveří navazuje na vzdušnou chodbu, kde mohou být umístěny vestavěné skříně a plynule navazuje na schodiště, které vede do přízemí. První patro domu je dedikováno soukromí, přičemž spodní slouží naopak jako společenská zóna. V horním patře se nachází celkem tři pokoje. Hlavní ložnice o velikosti 17,8 m2 disponuje stylovou průchozí šatnou a privátní koupelnou se sprchovým koutem. Dva zbylé pokoje o velikosti 13,8 m a 15,7 m mohou být využity jako dětské pokoje, náleží k nim na chodbě umístěná koupelna s vanou a dvojumyvadlem, toaleta je umístěna separátně. Dále se zde nachází technická místnost vhodná jako prádelna.

Díky velkoformátovým oknům jsou všechny pokoje plné denního světla a nabízí nádherné výhledy do zelené zahrady. Vzdušné schodiště vedoucí do nižšího patra vily ústí do chodby, která odděluje prostorný obývací pokoj spojený s kuchyní od zbylých místností. Snadno Vás nadchne svou nadstandardní velikostí 78,5 m2 a ihned se stane oblíbeným místem pro společné chvíle s těmi nejbližšími. Kuchyň s moderním ostrůvkem s barovým posezením, navazující jídelnou s dostatkem prostoru pro umístění velkého stolu plynule navazuje na obývací pokoj. Tato část je určena pro odpočinek na pohodlné pohovce, ze které můžete s klidem sledovat zelenící se okolí. Díky velkoformátovým oknům je pokoj přirozeně rozšířen o velkou terasu s plochou 26,7 m2, ke které přiléhá venkovní bazén. Výhřev bazénu zajišťuje tepelné čerpadlo. Ve zbylé části domu se nachází další pokoj o velikosti 13,7 m2 s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a může posloužit jako pracovna nebo pokoj pro hosty.

Neopomenutelnou součástí domu je privátní wellness zóna se saunou a dostatkem místa pro vybudování posilovny. Důležitou roli při tvorbě architektonického návrhu hrál výhled, dopřát si ho tak můžete téměř z každé místnosti. Za návrhem stojí uznávané architektonické studio ADR. V přízemí je dále umístěna toaleta pro hosty a na kuchyň navazující spíž. Dům disponuje zahradním domkem s přístupem ze zahrady, který může posloužit například pro uložení zahradního náčiní. Pro snadnou údržbu zahrady je počítáno s umístěním zavlažovacího systému s napojením na retenční nádrž. Naprostý komfort bydlení je zajištěn nadstandardně řešeným technickým zázemím domu a použitím nejmodernějších technologií, díky kterým bydlení nebylo nikdy snazší. Po celé ploše domu je plánováno podlahové vytápění, chlazení je umístěno ve stropech. Ve všech obytných místnostech je počítáno s rekuperací vzduchu s možností individuálního nastavení. Naprostou většinu těchto technologií lze ovládat skrze systém chytré domácnosti. V rámci připravenosti domu bude vybudována příprava na umístění fotovoltaiky.

Další podobné nabídky

Prvorepubliková vila, Brdy – Středočeský kraj

Podlahová plocha 275 m², pozemek 6 192 m²


Moderní byt 3+kk, Praha–východ, Kunice

Užitná plocha 100 m², zahrada 122 m²
 

Kontaktujte nás


Daniela Červinková
office manager
cervinkova@h2ogroup.cz
+420 602 413 136

Lucie Staňková
marketing
stankova@h2ogroup.cz
+420 775 508 657