Revitalizace Vinohradské vodárenské věže, kde v budoucnu vznikne unikátní osvětové centrum, přibližující veřejnosti, co vše předchází takové samozřejmosti, jako je vytékající pitná voda z kohoutku u každého z nás. Představí koloběh vody v přírodě a bude unikátním projektem v rámci střední Evropy.
Vodojem postavilo město Kladno v roce 1933 a jedná se o úplně první vodojem v republice postavený celý ze železa a obezděný cihlovým zdivem. V roce 2015 přišla myšlenka předělat ho na moderní Future Tower Kladno - víceúčelové centrum s vyhlídkovou věží a řídícím střediskem, což se o dva roky později podařilo.
Třetí výrobní objekt v areálu společnosti Soma. Nová hala poskytuje prostor pro skladování, lakovnu i administrativu. Půdorysné rozměry haly jsou 121 × 24,2 metrů a výška 12,65 metrů. V rámci přístavby došlo k drobným úpravám na opláštění, k funkčnímu propojení stávajících objektů s novou stavbou a rozšíření manipulační a parkovací ploch v areálu. Nosnou konstrukci tvoří železobetonový skelet, přičemž celkově bylo při výstavbě použito 223 prefabrikátů. Obvodový plášť je z minerálních panelů, střešní plášť skládaný z tepelné izolace (minerální izolace a EPS) a hydroizolační folie na trapézovém plechu. Pro dostatečný přísun denního osvětlení na pracoviště jsou ve hřebeni haly umístěny pásové světlíky. V části objektu se nachází také zázemí pro zaměstnance ve čtyřech podlažích (1. PP až 3. NP), kde jsou umístěny šatny, hygienické zázemí, kanceláře a technické zázemí.
Jedná se o areál, který slouží pro výrobu tiskových strojů. U budovy je severovýchodní průčelí s proskleným pásem, které umožňuje pohled do výrobní haly na kompletované stroje a celý kompletační pracovní proces z vnějšího prostoru. Celková zastavěná plocha je 5 860 m2.
Projekt zahrnuje výstavbu dvou nových podzemních nádrží s celkovou kapacitou 3000 m³, sanaci stěn stávajících nádrží a kompletní instalaci nové strojní a elektro technologie. Po dokončení dosáhne vodojem celkového objemu 4000 m³. Stavba dostane nový architektonický výraz, který citlivě zapadne do okolní krajiny.
Projekt rekultivace bývalých mrazíren v Lanškrouně zahrnoval stavební úpravy stávající budovy a přístavbu nových prostor pro showroom a nové zastřešení. Jednalo se o stavbu se 4 nadzemními podlažími a podkrovím.
Stavba je výsledkem dlouhodobého úsilí Univerzity Palackého v Olomouci o vybudování moderní platformy pro setkání vědy, výzkumu a výuky pro obory přírodních věd.
Soudní areál v Praze na Míčánkách byla jedna z největších stavebních investic z veřejných financí.
Objekt pod zkratkou UMTM je technologickou infrastrukturou a platformou pro molekulárně orientovaný základní a translační biomedicínský výzkum. Architektonické řešení budovy reaguje také na orientaci stavby ke světovým stranám a svou hmotou omezuje negativní dopad nové budovy na okolní zástavbu.
Předmětem díla byla výměna stávajícího vodovodního přívodního řadu DN 800 z prameniště Litá do úpravny vody Hradec Králové. Stavba byla rozdělena na dva stavební objekty:
SO 01.1– Stavební úprava přívodního řadu DN 800 (úsek č.1 – km 1,315 – 2,1675 – jednalo se o výměnu stávajícího ocelového potrubí za nové potrubí z tvárné litiny o celkové délce 851 m. Trasa potrubí vede v polnostech, podchází železniční vlečku, 2x vodoteč a asfaltovou komunikaci. Výměna v celé trase byla prováděna v otevřeném výkopu.
SO 01.2– Stavební úprava přívodního řadu DN 800 (úsek č.2 - km 0,2135 – 0,4867) - jednalo se o sanaci stávajícího ocelového potrubí o celkové délce 273 m. Trasa potrubí vede v polnostech a podchází vodoteč Dědina. Celý úsek byl prováděn bezvýkopovou technologií pomocí inverzního rukávce (km 0.2135-0,3197 vložka KAWEX COMBI W, km 0,3197-0,4867 vložka KAWEX STANDARD W).
Provozovna v Přelouči je největší výrobní závod v rámci skupiny zaměřený na evropský trh.
Rekonstrukce bývalé Riessovi vily v Lanšrouně v bývalém areálu vajíčkárny a poté mrazíren. Dnes původní areál slouží společnosti SOMA s.r.o. Lanškroun, vila konkrétně jako školící středisko.
Komplex skládající se ze dvou samostatných bytových domů ve tvaru klínu, které mezi sebou svírají dvorní část se zahradou. Cílem bylo vytvořit 53 nájemních bytů různých velikostí s veškerým nezbytným zázemím a prodejnou.