Revitalizace Vinohradské vodárenské věže, kde v budoucnu vznikne unikátní osvětové centrum, přibližující veřejnosti, co vše předchází takové samozřejmosti, jako je vytékající pitná voda z kohoutku u každého z nás. Představí koloběh vody v přírodě a bude unikátním projektem v rámci střední Evropy.
Vodojem postavilo město Kladno v roce 1933 a jedná se o úplně první vodojem v republice postavený celý ze železa a obezděný cihlovým zdivem. V roce 2015 přišla myšlenka předělat ho na moderní Future Tower Kladno - víceúčelové centrum s vyhlídkovou věží a řídícím střediskem, což se o dva roky později podařilo.
Třetí výrobní objekt v areálu společnosti Soma. Nová hala poskytuje prostor pro skladování, lakovnu i administrativu. Půdorysné rozměry haly jsou 121 × 24,2 metrů a výška 12,65 metrů. V rámci přístavby došlo k drobným úpravám na opláštění, k funkčnímu propojení stávajících objektů s novou stavbou a rozšíření manipulační a parkovací ploch v areálu. Nosnou konstrukci tvoří železobetonový skelet, přičemž celkově bylo při výstavbě použito 223 prefabrikátů. Obvodový plášť je z minerálních panelů, střešní plášť skládaný z tepelné izolace (minerální izolace a EPS) a hydroizolační folie na trapézovém plechu. Pro dostatečný přísun denního osvětlení na pracoviště jsou ve hřebeni haly umístěny pásové světlíky. V části objektu se nachází také zázemí pro zaměstnance ve čtyřech podlažích (1. PP až 3. NP), kde jsou umístěny šatny, hygienické zázemí, kanceláře a technické zázemí.
Jedná se o areál, který slouží pro výrobu tiskových strojů. U budovy je severovýchodní průčelí s proskleným pásem, které umožňuje pohled do výrobní haly na kompletované stroje a celý kompletační pracovní proces z vnějšího prostoru. Celková zastavěná plocha je 5 860 m2.
Projekt zahrnuje výstavbu dvou nových podzemních nádrží s celkovou kapacitou 3000 m³, sanaci stěn stávajících nádrží a kompletní instalaci nové strojní a elektro technologie. Po dokončení dosáhne vodojem celkového objemu 4000 m³. Stavba dostane nový architektonický výraz, který citlivě zapadne do okolní krajiny.
Projekt rekultivace bývalých mrazíren v Lanškrouně zahrnoval stavební úpravy stávající budovy a přístavbu nových prostor pro showroom a nové zastřešení. Jednalo se o stavbu se 4 nadzemními podlažími a podkrovím.
Stavba je výsledkem dlouhodobého úsilí Univerzity Palackého v Olomouci o vybudování moderní platformy pro setkání vědy, výzkumu a výuky pro obory přírodních věd.
Soudní areál v Praze na Míčánkách byla jedna z největších stavebních investic z veřejných financí.
Objekt pod zkratkou UMTM je technologickou infrastrukturou a platformou pro molekulárně orientovaný základní a translační biomedicínský výzkum. Architektonické řešení budovy reaguje také na orientaci stavby ke světovým stranám a svou hmotou omezuje negativní dopad nové budovy na okolní zástavbu.
Předmětem díla byla výměna stávajícího vodovodního přívodního řadu DN 800 z prameniště Litá do úpravny vody Hradec Králové. Stavba byla rozdělena na dva stavební objekty:
SO 01.1– Stavební úprava přívodního řadu DN 800 (úsek č.1 – km 1,315 – 2,1675 – jednalo se o výměnu stávajícího ocelového potrubí za nové potrubí z tvárné litiny o celkové délce 851 m. Trasa potrubí vede v polnostech, podchází železniční vlečku, 2x vodoteč a asfaltovou komunikaci. Výměna v celé trase byla prováděna v otevřeném výkopu.
SO 01.2– Stavební úprava přívodního řadu DN 800 (úsek č.2 - km 0,2135 – 0,4867) - jednalo se o sanaci stávajícího ocelového potrubí o celkové délce 273 m. Trasa potrubí vede v polnostech a podchází vodoteč Dědina. Celý úsek byl prováděn bezvýkopovou technologií pomocí inverzního rukávce (km 0.2135-0,3197 vložka KAWEX COMBI W, km 0,3197-0,4867 vložka KAWEX STANDARD W).